<?php echo Yii::t('seo','odlewnia dzwonów ludwisarnia felczyńskich'); ?>

Moderní automatizované pohony
od Firmy RDUCH a Zvonotec

 

  • Lineární motory velmi vysoké kvality s certifikátem německého institutu.

  • Bezdotykové, bezporuchové a bezpečné pohony v souladu s normou DIN 4178.

  • Dálkové ovládání - až  do 800 m.

  • Programování zvonění v denních,týdenních,měsíčních i ročních cyklech. Další zvláštní a slavnostní programy a ovládání odbíjecího elektromagnetického kladiva.

  • Speciální algorytmus " šetrného rozběhu zvonu"  a nastavení nočního klidu při odbíjení hodin.

 

 

Náhled pohonu Firmy Rduch

Poháněcí systém MT-3 (DHZ - UNI) od firmy Rduch (Zvonotec) je sloučením lineárního pohonu a moderního bezdotykového ovládání a řízení houpání zvonu. Je schopen pohánět jak malé zvonky zvoniček tak i opravdu velké zvony jako např. zvon  Bł. Władysław o váze 10 tun na varšavském Ursynowie odlitý v naší zvonárně.

1. Induktor motoru (stator)

2. Rotor

3. Indukční snímač

 

 

Zařízení firmy Rduch zajišťuje velice plynulý rozjezd i šetrné brzdění. Při zvonění je potřebná energie přesně a citlivě "dávkována" aby nedocházelo k vynechávání úderů nebo nepravidelnému vyzvánění. To vše zajišťuje mikroprocesor. Bezdotykový indukční snímač kontroluje houpání a dráhu zvonu.Má na starosti i unikátní funkci takzv. jemného startu - rozjezdu.Pohon firmy Rduch se jako jediný řídí německou normou, určující počet úderů za minutu v závislosti na velikosti zvonu..

<?php echo Yii::t('seo','odlewnia dzwonów ludwisarnia felczyńskich'); ?>

 

Programování zvonění

 

Nabízíme vám intuitivní,jednoduché na obsluhu a zároveň komplexní mateční  programovatelné hodiny Unibell, které zajišťují a řídí zvonění po celý liturgický rok.Mimo denních programů máte možnost nastavit programy speciální,týdenní nebo měsíční. Zařízení může ovládat i věžní hodiny včetně odbíjení. Má zabudován přijímač  DCF pro automatickou změnu letního/zimního času..

NOVINKA  - první programátor s dotykovou obrazovkou v Polsku,který vám ještě více usnadní ovládání vašich zvonů.

 

Lineární motory

<?php echo Yii::t('seo','odlewnia dzwonów ludwisarnia felczyńskich'); ?>Firma Rduch je největším polským producentem lineárních motorů. V naší nabídce máme 11 typů motorů o sile (výkonu) od 30 N do 750 N.

Lineární motor je základním prvkem automatizovaného pohonu. Jeho řízení elektronickými moduly a snímači je schopno udržovat daný  a nastavený úhel houpání i počet úderů za minutu.

Provoz systému je v zásadě dlouhodobě bezporuchový a díky bezdotykovému převodu síly magnetickým polem nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.

 

 

 

 

Víte, že ...

Největší zvon, odlitý v naší dílně, vážil přes 10 tun!

 

Novinky v galerii